V tekmi 10. kroga MNZ lige so naši člani gostili ekipo Ihana in pripravili pravo nogometno poslastico in presenečenje. Po začetnih 2:0 po prvem polčasu in delnim izidom 4:1 v 60. minuti so v drugem polčasu v vsega 31. minutah zadeli 5 golov, nadoknadili zaostanek in zmagali z neverjetnih 6:4.

Za domačo ekipo so zadeli Šepic Andraž v 51. minuti, Rešetič Timotej v 67., Rozman Vid v 73., Košak Silvo v 85., Stopar Blaž v 88. in Rešetič Timotej v 91. minuti.

Za ekipo NK Ihan so zadeli Bizilj Tadej v 11. minuti, Furh Nejc v 49., Škofljanc Gašper v 60.minuti, medtem ko je bil prvi zadetek po avtogolu v 4. minuti.

Člani NK Šentjernej so po 10. krogih na 2. mestu lestvice s 15 točkami, vodilna je Kolpa z 22, medtem ko je na 3. mestu Ihan s prav tako 15. točkami.

V naslednjem krogu je naša ekipa prosta, tekma 12. kroga bo 13. aprila, ko v Šentjernej prihaja ekipa NK Jezero Medvode.